Cancik Dağ Evleri, Doğanın tadını gönlünüzce çıkaracağınız konumuyla sizleri bekliyor

KAÇKARLARIN  keşfedilmeyi bekleyen baş döndürücü doğal güzellikleri bağrında gizleyen Çamlıhemşin, Çat Cancik Pansiyon’da misafirlerine sıcacık bir konaklama ortamı sunmakta olan  Cancık Dağ Evleri, Doğanın tadını gönlünüzce çıkaracağınız konumuyla sizleri bekliyor.
Konaklarken gerçek anlamda zevk alacağınız tarzda rahat bir yapıya sahip. Seyrine doyum olmayan büyüleyici doğa manzaraları ve ciğerlerinize doldurdukça büyük bir rahatlık hissedeceğiniz bol oksijenli havasıyla gerçekten yaşadığınızı hissedeceğiniz hizmetleriyle 24 saat emrinizde olan işletmede heyecan ve zevk dolu bir tatil gerçekleştireceksiniz.
Ancak masallarda yaşanabilecek büyüleyici güzellikleri Çamlıhemşin’de keşfederken tesisin sizlere sağladığı üstün hizmet kalitesini yaşayacağınız ve sevdiklerinizle gerçek huzur ve mutluluğu bulacağınız bir tatil için en doğru adreslerden bir tanesinde olacaksınız. Kıvrıla kıvrıla akan tertemiz dereleri, başı dumandan kurtulamayan yüce dağları, yemyeşil çam ormanları, ilk kez gerçek anlamda nefes aldığınızı hissedeceğiniz havası ile size çok iyi gelecek bir tatil gerçekleştirmenin zevkini yaşamanın zamanı geldi ne dersiniz?
E o zaman haydi işletmeye misafir olmaya…😃
Rize’nin yaylaları, Karadeniz’in bitki örtüsü ve muhteşem deresi başınızı döndürecek.